ikona telefon
ZADZWOŃ
+48 668 331 000
ikona e-mail
NAPISZ
office@pellet-robin.pl

Dlaczego warto zostać dystrybutorem pelletu ROBIN?

  • Wysoka jakość potwierdzona certyfikatem jakości EN Plus A1 i wewnętrznym systemem kontroli.
  • Silne zaplecze marketingowe.
  • Pellet prosto od producenta – bez pośredników.
  • Dobry i stabilny biznes na lata.

Hurt Pellet Robin - dołącz do naszej sieci dystrybucji

Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza.

Odpowiedź zwrotną otrzymasz w ciągu 24h.

Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu treści dotyczących produktów i usług oferowanych oraz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez pellet-robin.pl. Zapoznałem się z polityką prywatności.

mapa Polski z logo Robin Pellet

Pellet ROBIN hurt – dołącz do naszej sieci dystrybucji

Popyt na nowoczesne, przyjemne w użytkowaniu i niezwykle ekologiczne paliwo jakim jest pellet drzewny będzie w najbliższych latach rósł w tempie dwucyfrowym za sprawą wymiany tradycyjnych kotłów węglowych na kotły zasilane paliwami takimi jak ekogroszek i pellet.

Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą, dysponujesz zadaszoną powierzchnią, wózkiem widłowym i samochodem z windą lub HDSem, możesz niewielkim kosztem zostać dystrybutorem Pelletu Robin i zaistnieć na tym perspektywicznym rynku. Zaopatrzymy Cię w towar i wiedzę, pomożemy z biznesplanem, zapewnimy najwyższej jakości pellet w konkurencyjnej cenie, wesprzemy Cię reklamą w internecie, dostarczymy bannery reklamowe na płot Twojej posesji. Ponadto zagwarantujemy Ci wyłączność na nasz produkt na Twoim terenie. Jeżeli rozważasz współpracę na zasadzie hurtowych zakupów i dalszej dystrybucji pelletu – koniecznie wypełnij formularz poniżej.

Pellet ROBIN prosto od producenta

Jesteśmy właścicielem marki Pellet ROBIN®. Dysponujemy certyfikatem EN Plus nr 317.

Pellet ROBIN produkowany jest w wielu lokalizacjach na terenie kraju, aby minimalizować koszty logistyczne. Stale monitorujemy jakość naszego produktu. Jeżeli duzi producenci pelletu nie chcą z Toba rozmawiać bo jesteś dla nich zbyt małym odbiorcą, a nie chcesz kupować z marżą pośrednika – kup u nas i dołącz do sieci dystrybutorów Pelletu ROBIN już dziś.

worek pelletu opałowego Robin wraz z całą paletą
ciężarówka z logo Robin Pellet

Pellet ROBIN – hurtowi odbiorcy finalni

Zużywasz na potrzeby grzewcze pellet drzewny w dużych ilościach? Masz dużą posiadłość, zarządzasz wspólnotą mieszkaniową, hotelem, ośrodkiem wczasowym, ośrodkiem użyteczności publicznej, obiektem sakralnym, zużywasz pellet do ogrzewania magazynów lub hal produkcyjnych? Skontaktuj się z nami. Jeżeli mamy już na Twoim terenie lokalnego dystrybutora – skierujemy Cię do niego. W przeciwnym wypadku sami przygotujemy bardzo konkurencyjną ofertę na pellet z dostawą do Twojej lokalizacji. Jeżeli chcesz otrzymać od nas ofertę – koniecznie wypełnij i formularz w dolnej części strony.

Pellet drzewny – Program Rekomendacyjny

Jesteś producentem, instalatorem lub serwisantem kotłów na pellet, prowadzisz hurtownię instalacyjną? Nie masz możliwości, zasobów lub czasu by zająć się dystrybucją pelletu?

Nie wszystko stracone. Z myślą o takich osobach stworzyliśmy nasz Program Rekomendacyjny. Podpisujemy umowę o współpracy. W ramach programu, otrzymujesz od nas ulotki i naklejki na kotły z kodem rabatowym do naszego sklepu. Twoi klienci kupując Pellet Robin w naszym sklepie korzystają z rabatu. Tobie nalicza się prowizja od transakcji klienta przez kolejne lata, a my zwiększamy sprzedaż. Mówi się, że ktoś musi stracić, by zyskać mógł ktoś inny, a w tej transakcji nie ma przegranych. Wchodzisz w to? Wypełnij formularz – niezwłocznie prześlemy Ci szczegółową propozycję.

serwisant pieców na pellet
ikona ceny pelletu drzewnego

Pellet drzewny w cenie hurtowej

Cena pelletu jest zmienna i zależy od wielu czynników. Pellety dzielimy na certyfikowane i te bez certyfikatu. Pellety certyfikowane są zwykle droższe i lepsze od pelletów bez certyfikatu.

Cena pelletu ulega też fluktuacjom w ciągu roku. Od strony podażowej cena pelletu jest funkcją przede wszystkim dostępności trociny i kosztów energii. Od strony popytowej cenę pelletu kształtuje w głównej mierze temperatura w miesiącach grzewczych. Tradycyjnie pellet jest znacznie tańszy tuż po zakończeniu jednego sezonu grzewczego a przed rozpoczęciem kolejnego. Pellet najtaniej kupisz w miesiącach kwiecień – czerwiec – to właśnie w tym okresie zachęcamy naszych odbiorców hurtowych do zatowarowania się. Okres letni, to zwykle czas wzmożonych zakupów klientów detalicznych co powoduje pierwszy wzrost cen. Cena pelletu jest tradycyjnie najwyższa w sezonie grzewczym – od września do marca. Wtedy zakupy robią zapominalscy, i Ci którzy nie z różnych powodów nie mogli zgromadzić pelletu w odpowiedniej ilości wcześniej.

Opinie naszych klientów
Tomasz
ZduńskaWola, Dom prywatny

Kupiłem tonę tego pelletu na przetestowanie i u mnie sprawdził się naprawdę świetnie. Jest odpowiednio zbity i twardy. Właśnie zamierzam zamówić kilka dodatkowych ton.

Adam
Częstochowa, Przedsiębiorca

W porównaniu do pelletów innych producentów, z których korzystałem, ten wyróżnia się naprawdę doskonałą jakością. Opał jest wydajniejszy, a piec w końcu działa bez zarzutu. Polecam!

Anna
Kielce, Skład Opału

Czysty, zbity i twardy pellet w dobrej cenie to jest właśnie to, czego szukałem. Już od kilku sezonów wybieram ten opał i na razie nie zamierzam zmieniać go na żaden inny.

DODAJ OPINIĘ
X
Dodaj opinie